Укрпошта може припинити виплати пенсій через необґрунтований тариф

З 1 січня 2020 року Укрпошта може припинити виплату пенсій. Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

У відкритому листі генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зазначається, що Укрпошта буде здійснювати доставку пенсій з 1 січня 2020 року лише за умови прийняття економічно обґрунтованого або ринкового тарифу.

Керівник Укрпошти заявив, що в уряду є час до 1 вересня обрання одного із 2-х шляхів вирішення питання перегляду тарифу з доставки пенсій.

Перший – це прийняти новий тариф на доставку пенсій, який ще у листопаді 2017 року був затверджений міністерством інфраструктури та міністерством економічного розвитку та торгівлі. Але він торпедується міністерством соціальної політики. Другий шлях – винести послугу із доставки пенсій на відкритий тендер, аби ринок вирішив вартість цієї послуги.

Також керівник Укрпошти у своєму листі зазначив, що тариф на доставку пенсій залишається незмінним з 2004 року, незважаючи на зростання заробітних плат, палива і т д. Рівно рік тому, лише після гучних заяв про закриття відділень і звільнення листонош і особистого втручання Президента України, Укрпошта отримала від Пенсійного Фонду 500 мільйонів гривень на покриття збитковості тарифу, але ці кошти покрили витрати лише на півроку.

 

- Реклама -