Мешканки Покровська, які намагалися продати речі в інтернеті, лишилися власних коштів

- Реклама -

Дві мешканки Покровська знову потрапили на гачок до шахраїв. Загальна сума збитків склала майже 5,5 тисяч гривень. Правоохоронцями по цим фактам були відкриті кримінальні провадження.

Так, до Покровського відділу поліції звернулася 46-річна мешканка Покровська, яка повідомила, що невідомі заволоділи її грошима. Вона розповіла, що розмістила в інтернеті оголошення про продаж сукні.

Невдовзі зателефонував покупець, який погодився придбати товар, але тільки на її депозитний рахунок. Покровчанка, зауважила, що не знає, що для цього треба, але незнайомець, запевнив, що це дуже просто і безпечно. Жінка погодилась і пішла до терміналу, де за вказівками «покупця» виконала «необхідні дії» зі своєю банківською карткою для отримання оплати за сукню.

Після цього містянка перевірила свій рахунок, і дуже здивувалась, коли замість прибутку в 5 тисяч гривень, з її рахунку зникла саме така сума грошей. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулась до поліції.

Ще одна мешканка Покровська також стала жертвою інтернет-аферистів. Жінка зробила онлайн-покупку та відразу розрахувалась за неї. А ось отримати її так і не вдалось, бо продавець зник. Сума збитку- 450 гривень.

За цими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють осіб, які незаконним шляхом заволоділи чужими грошима.

- Реклама -