Прикордонники повідомили, що намагалися перевезти українці за минулу добу через донбаські КПВВ

- Реклама -

Усі КПВВ на лінії розмежування відкрились згідно літнього графіку роботи та функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Минулої доби пасажиро-транспортний потік характеризувався збільшенням, у порівнянні з попередньою.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 41,5 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9555 осіб та 1135 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8370 осіб та 1400 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7825 осіб та 1235 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4525 осіб та 980 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11170 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/30; «Мар’їнка» – 0/55; «Новотроїцьке» – 20/30; «Гнутове» – 20/20.

Прикордонники Донецького, Краматорського та Лисичанського загонів в КПВВ «Гнутове», «Майорське», «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Станиця Луганська» припинили шість спроб незаконного переміщення товарів через лінію розмежування.

Зокрема з порушенням встановлених правил громадяни України намагались перемістити через лінію розмежування вироби зі срібла, медичні препарати та прилади, канцелярське приладдя, продукти харчування та побутові прилади на загальну суму понад 125 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Крім цього військовослужбовці Краматорського прикордонного загону в КПВВ «Мар’їнка» відмовились від отримання неправомірної вигоди, яку намагалась надати громадянка України за пришвидшений перетин лінії розмежування без проходження належного контролю.

- Реклама -