Спортсмени з Добропілля стали срібними призерами чемпіонату області з армспорту

- Реклама -

28 та 29 червня у Краматорську відбувся чемпіонат північної частини Донецької області з армспорту, який був присвячений Дню Конституції України.

Про це повідомляється на сайті Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Позмагатися за звання найсильнішого з’їхалися спортсмени з Волновахи, Добропілля, Маріуполя та Краматорська. У змаганнях приймали участь дівчата у вагових категоріях до 60 кг та понад 60 кг, а також чоловіки у вагових категоріях 70 кг, 80 кг, 90 кг та в абсолютній ваговій категорії.

За результатами командної першості кращою стала команда Краматорська, на другому місці – команда Добропілля, на третьому – Маріуполя. Переможців та призерів нагородили грамотами, медалями та кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

 

Також в рамках чемпіонату було проведено майстер-клас з армспорту  від провідного спортсмена Донеччини з цього виду спорту, володаря численних нагород міжнародних змагань Олександра Баландіна з Маріуполя. 17-разовий чемпіон України розповів про нюанси підготовки до змагань, відповівши на запитання всіх бажаючих

- Реклама -