Мер, менеджер та адвокат: хто ще зареєструвався кандидатом в нардепи від 50 округу

25 червня ще три кандидати в народні депутати по 50 округу зареєструвалися на сайті Центральної виборчої комісії. Ними стали Світлана Пащенко, Тетяна Романцова та мер Покровська Руслан Требушкін.

Світлана Пащенко народилась у Добропіллі, наразі обіймає посаду менеджера з персоналу відділу кадрів, ТОВ «Добросервіс», член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

У своїй передвиборній програмі Світлана Пащенко обіцяє здійснити реальну люстрацію, позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушають мовний закон, усунути схеми виведення грошей з України, забезпечити гарантоване медичне страхування, розірвати дипломатичні відносини з РФ, встановити розмір фінансування ЗСУ на рівні не менше 5% ВВП та багато іншого.

Тетяна Романцова народилася у Донецьку, зараз мешкає у Києві, є  головою (керуючий партнер), адвокатського об’єднання «Алтекса». У нардепи йде від партії «Слуга народу».

Дізнатися основні пункти передвиборної програми Тетяни Володимирівна не є можливим, адже на сайті ЦВК опубліковано лише її автобіографію.

Руслан Требушкін народився в Донецьку. Згідно інформації на сайті, мешкає у Мирнограді. Обіймає посаду міського голови міста Покровська. На вибори йде від партії «Опозиційний блок».

Ознайомитися з передвиборною програмою Руслана Валерійовича також не є можливим. Замість програми кандидата в народні депутати Руслана Требушкіна, на сайті ЦВК відкривається передвиборна програма кандидата у народні депутати від тієї ж партії «Опозиційний блок» Сергія Науменка.

Що це, безглузда випадковість чи для усіх кандидатів від «Опоблока» написали одну передвиборну програму на всіх? Як би то не було, але й тут у Руслана Требушкіна не все вийшло з першого разу.

 

- Реклама -