У Добропіллі відбувся турнір з дзюдо, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

- Реклама -

8 червня в Палаці спорту міста Добропілля відбувся IV відкритий турнір з дзюдо, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Про це повідомляється на офіційному сайті Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

За нагороди боролися 170 юнаків та дівчат 2005-2007, 2008-2011 років народження. Учасники представляли Добропілля, Краматорськ, Маріуполь, Мирноград, Новодонецьке, Покровськ, Слов’янськ, Бахмутський, Великоновосілківський та Олександрівський райони Донецької області, а також Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк Луганської області.

За підсумками змагань місця в командному заліку розподілилися таким чином:

— серед спортсменів 2005-2007 років народження: 1 місце – Покровськ, 2 місце – Добропілля, 3 місце – смт. Миронівський та Мирноград;

— серед спортсменів 2008-2011 років народження: 1 місце – Добропілля, 2 місце – Покровськ, 3 місце – Слов’янськ та смт. Миронівський.

У загальному рейтингу переможцями турніру стали спортсмени з Добропілля, друге місце посіла команда Покровська, а бронзу відвоювали команди зі Слов’янська та смт. Миронівський.

- Реклама -