У Покровську мати притягнуто до адміністративної відповідальності за скоєння сином булінгу

В провадженні Красноармійського міськрайонного суду Донецької області перебували матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності гр-ки Ш. за ч.3 ст.173-4 КУпАП.

За змістом протоколу про адміністративне правопорушення гр-ка Ш., яка є матір’ю неповнолітнього сина, який є учнем навчального закладу та під час навчального процесу скоїв булінг, а саме: спричинив фізичний біль відносно малолітнього, та спричиняв систематичну шкоду психологічному, фізичному здоров’ю потерпілого.

Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд прийшов до висновку, що жінка скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ч.3 ст.173-4 КУпАП, яке полягає у вчиненні її сином булінгу відносно малолітнього.

30.05.2019 постановою суду гр-ку Ш. визнано винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.173-4 КУпАП, та призначено адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 850 гривень.

З інформацією щодо тексту постанови можна ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua (справа № 235/3494/19).

 

За повідомленням прес-служби суду 

- Реклама -