«Вода Донбасу» отримала гідролізні установки від уряду Швейцарії

- Реклама -

Гідролізні установки для знезараження питної води на водопровідних вузлах і каналізаційних очисних спорудах передали компанії «Вода Донбасу» представники Швейцарської організації з гуманітарної допомоги та Міністерства закордонних справ Швейцарської Конфедерації. Про це повідомляється на сайті ДонОДА.

«Ми співпрацюємо з нашими швейцарськими партнерами досить давно, і реалізуємо найрізноманітніші проекти. Звісно, питання «Води Донбасу» постійно було для нас пріоритетним. Дане обладнання дозволить скоротити частку використання рідкого хлору, що позитивно вплине як на екологію, так і на безпекову складову», — заявив заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський.

Генеральний директор КП «Компанія «Вода Донбасу» Олександр Євдокимов заявив, що обладнання буде встановлене на Торецькому водопровідному вузлі, першій Селидівській водонапірній насосній станції, водопровідних насосних станціях у Гірнику та Золотому колодязі міста Добропілля, а також на Селидівських каналізаційних очисних спорудах.

Дітріх Драйер, керівник відділу Євразії, Швейцарської організації з гуманітарної допомоги, Міністерства іноземних справ Швейцарської Конфедерації наголосив, що передане обладнання дозволить задовольнити потреби у якісній питній воді приблизно 200 тисяч мешканців Донеччини та підкреслив, що для Швейцарії має надзвичайно важливе значення забезпечення мешканців області якісною питною водою.

- Реклама -