У Добропіллі нагородили кращі місцеві таланти

Вчора, 29 травня, у Добропіллі відбувся ІІ міський фестиваль «Освітній тріумф-2019», під час якого вшановували місцеві таланти.

105 номінантів отримали заслужені цінні подарунки — сучасні гаджети, а також море щасливих усмішок та шалених оплесків  на знак  поваги до їх перемог.

У цьому році отримали свою відзнаку в 9 номінаціях учасники та переможці  обласного та Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року – 2019», Всеукраїнських предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, конкурсів Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, Всеукраїнського турніру юних істориків та правознавців, їх педагоги-наставники.

Відзначали також туристів та спортсменів, що з легкістю підкорюють гірські та спортивні вершини і приносять перемоги в спортивну скарбничку Добропілля.

Вшановували на «Освітньому тріумфі» й педагогів — інноваторів, керівників закладів освіти, методистів методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, учасників проектів, що стали переможцями пітчингу проектів.

Вихованці позашкільних закладів, чиї перемоги на обласних та Всеукраїнських конкурсах складають гордість не тільки закладів освіти, а й міста, були відзначені в номінації «Окрилені творчістю». Серед переможців та лауреатів вихованці ОКЦ та художні колективи ЦДЮТ, команда організації дитячого самоврядування «Мрія».

Чарівність святу надали виступи яскравих та талановитих вихованців ЦДЮТ.

Фестиваль залишив безліч позитивних емоцій. Зірковий олімп надихнув на подальший злет всіх присутніх.

- Реклама -