Колишній головний лікар Покровської ЦРЛ судиться з міською радою через незаконне звільнення

- Реклама -

Вчора, 23 травня, у Покровську відбулося перше засідання по справі колишнього лікаря Центральної районної лікарні Сергія Шутька. Про це повідомляється на офіційному сайті Красноармійського міськрайонного суду.

Так, у провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом  Шутько Сергія Леонідовича до  Покровської міської ради Донецької області та  Покровської центральної районної лікарні про визнання звільнення незаконним та скасування розпорядження про припинення виконання обов’язків, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди та судових витрат.

Нагадаємо, Сергія Шутька звільнили з посади в.о. головного лікаря Покровської ЦРЛ 12 квітня розпорядженням міського голови. Причинами свого звільнення Сергій Леонідович назвав «політичні чи економічні» причини. А 21 травня, під час проведення чергової 66-ї сесії міської ради, колишнього головного лікаря вивели зі складу госпітальної ради Покровського госпітального округу.

Вчора, 23 травня, під час судового засідання суд вислухав пояснення сторін та дослідив письмові докази, сторони мали змогу задати питання один одному.

В судовому засіданні оголошено перерву у зв’язку з необхідністю надання відповідачами додаткових матеріалів, які не були надані до відзиву на позов.

Наступне судове засідання відбудеться 5 червня 2019 року о 13 годині 30 хвилин.

 

- Реклама -