Колишнього головного лікаря ЦРЛ у Покровську вивели зі складу госпітальної ради

Колишнього керівника Покровської центральної районної лікарні Сергія Шутька та радника покровського міського голови Юрія Третяка було виведено зі складу госпітальної ради Покровського госпітального округу.

Відповідне рішення прийняли депутати вчора, 21 травня, під час проведення 66-ї сесії міської ради.

Нагадаємо, відповідно до Порядку створення госпітальних округів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932, госпітальні округи утворюються як «функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території».

На початку 2018 року Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Донецької  області. Створено 6 госпітальних округів: Слов’янський, Бахмутський, Краматорський, Покровський, Волноваський, Маріупольський. До Покровського госпітального округу увійдуть медичні заклади, розташовані на території  Покровська, Мирнограда, Селидового, Добропілля, Новогродівки, Авдіївки, Покровського району, Мар’їнського району, Ясинуватського району та Добропільського району.

«У зв’язку з кадровими змінами, які відбулися за минулий час, пропонується внести зміни, а саме вивести Юрія Третяка та Сергія Шутька. Ввести при цьому кандидатури керівника ЦПМСП Інеси Остряниної, а також в. о. головлікаря ЦРЛ Покровська Валентини Пилипець», — відзначила секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко.

Нагадаємо, Юрія Третяка було переведено з посади заступника міського голови на посаду радника міського голови з питань «Щедрика» та інтегрованої освіти у лютому 2019 року. Сергія Шутька було звільнено з посади головного лікаря Покровської ЦРЛ 12 квітня. Його місце зайняла Валентина Пилипець.

- Реклама -