Асоціація водоканалів України закликає владу вирішити питання дотацій для «Води Донбасу»

- Реклама -

Асоціація водоканалів України закликає центральні органи влади вирішити питання дотацій для підприємства «Вода Донбасу», яке забезпечує водопостачання всій Донецькій області. Про це заявила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

Ольга Бабій підкреслила, що проблема з водопостачанням на Донбасі — це питання національної безпеки.

За її словами, складнощі, які відчуває водоканал на Донбасі, пов’язані, в тому числі, з продовженням поставок води на неконтрольовану територію:

«Це занепокоєння за українців, які живуть на непідконтрольної території. Потрібно визначити, що це дотації, визнати, що проблема є, направити ці гроші на компанію «Вода Донбасу», як дотацію, вони підпишуть повноцінний договір з Укрінтеренерго або з іншим оператором ринку».

За думкою жінки, вирішувати питання дотацій для підприємства «Вода Донбасу» потрібно на рівні всіх центральних органів влади. Ольга Бабій впевнена, що міністри разом з депутатами повинні перенаправити бюджетні кошти та вирішити питання з водопостачанням Донеччини.

Як зазначила віце-президент Асоціації водоканалів України, » Вода Донбасу» – це звичайний об’єкт господарювання, який веде господарську діяльність. Минулого року компанія отримала мільярд гривень допомоги, яка була спрямована на оплату електроенергії.

«Треба це зробити системою, побудувати прозорий алгоритм», – вважає Ольга Бабій.

- Реклама -