Асоціація водоканалів України закликає владу вирішити питання дотацій для «Води Донбасу»

Асоціація водоканалів України закликає центральні органи влади вирішити питання дотацій для підприємства «Вода Донбасу», яке забезпечує водопостачання всій Донецькій області. Про це заявила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

Ольга Бабій підкреслила, що проблема з водопостачанням на Донбасі — це питання національної безпеки.

За її словами, складнощі, які відчуває водоканал на Донбасі, пов’язані, в тому числі, з продовженням поставок води на неконтрольовану територію:

«Це занепокоєння за українців, які живуть на непідконтрольної території. Потрібно визначити, що це дотації, визнати, що проблема є, направити ці гроші на компанію «Вода Донбасу», як дотацію, вони підпишуть повноцінний договір з Укрінтеренерго або з іншим оператором ринку».

За думкою жінки, вирішувати питання дотацій для підприємства «Вода Донбасу» потрібно на рівні всіх центральних органів влади. Ольга Бабій впевнена, що міністри разом з депутатами повинні перенаправити бюджетні кошти та вирішити питання з водопостачанням Донеччини.

Як зазначила віце-президент Асоціації водоканалів України, » Вода Донбасу» – це звичайний об’єкт господарювання, який веде господарську діяльність. Минулого року компанія отримала мільярд гривень допомоги, яка була спрямована на оплату електроенергії.

«Треба це зробити системою, побудувати прозорий алгоритм», – вважає Ольга Бабій.

- Реклама -