В музеї Покровська відкрили виставку вишиванок

- Реклама -

Щороку, в третій четвер травня, українці відзначають Всесвітній день вишиванки —свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Саме тому, до Всесвітнього дня вишиванки, в Покровському історичному музеї було створено виставку вишивки з фондів музею.

На виставці представлені різноманітні зразки різнобарвних візерунків української вишивки на рушниках, вишиванках та інших виробах домашнього вжитку.

Експонування виставки триватиме з 15 травня по 31 травня. Тож робітники музею запрошують усіх бажаючих  відвідати виставку та поринути в прекрасний світ народної вишивки, дізнатися про українські традиції, обряди  та культуру.

- Реклама -