Радіодеталі та комплектуючі до вуликів: прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно, повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік залишався на рівні попередньої доби. Загалом через КПВВ прослідувало 37,3 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9265 осіб та 1240 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8415 осіб та 1550 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6660 осіб та 1350 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3665 осіб та 925 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9285 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 15/30; «Гнутове» – 10/20.

Учора прикордонники Краматорського загону спільно із співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» припинили дві спроби переміщення через лінію розмежування товарів, серед яких радіодеталі та комплектуючі до вуликів на загальну суму понад 26 тисяч гривень.

Товари, що переміщувалися з порушенням встановлених правил, вилучено представниками ДФС для оформлення відповідних матеріалів справ про адміністративні правопорушення.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянка намагалася «домовитися» про безперешкодний перетин лінії розмежування та пропонувала хабар. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянку передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -