Комп`ютерна техніка, «кодеїн» та хабарі: прикордонники повідомили, як минула доба на донбаських КПВВ

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічний та значно збільшився в межах усіх дорожніх коридорів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічний та значно збільшився в межах усіх дорожніх коридорів. Загалом через КПВВ прослідувало 41,8 тисячі осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9530 осіб та 1125 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9750 осіб та 1610 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8315 осіб та 1390 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4815 осіб та 1065 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9395 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 10/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 15/30; «Гнутове» – 20/30.

Учора прикордонний наряд Краматорського загону спільно із співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» припинили спробу переміщення на тимчасово окуповану територію України комп’ютерної техніки вартістю майже 23 тисячі гривень. Товари, що переміщувались з порушенням встановлених правил, вилучено представниками ДФС для оформлення відповідних матеріалів справи про адміністративне правопорушення.

Крім того, у КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону з допомогою службового собаки виявили у громадянина України, який прямував на непідконтрольну Україні територію, понад 130 таблеток з вмістом речовини наркотичної дії «кодеїн».  Особу та препарати передано співробітникам поліції в Донецькій області для подальших процесуальних дій.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин намагався «домовитися» про безперешкодний перетин лінії розмежування та пропонував хабар.

На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову, кримінальне правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовано, громадянина передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

- Реклама -