У Мирнограді борються з рекламою наркотиків

- Реклама -
Сьогодні, 3 травня, у Мирнограді працівники пробації, поліції та небайдужі мешканці міста розпочали боротьбу з написами, які рекламують сторінки у соцмережі, де продають наркотики.
Так, співробітниками Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з дільничним офіцером Мирноградського відділення поліції, небайдужими громадянами та представниками однієї зі шкіл міста, було організоване замальовування надпису, який є посиланням на профіль в соціальній мережі, де можна замовити та придбати наркотичні речовини.
Таке негативне соціальне явище, як наркозалежність, в наш час дуже швидко розвивається. Тому співробітники відділу не залишаються осторонь даної проблеми та проводять різноманітні заходи, направлені на профілактику наркотичної залежності.
Реклама, якої учасники акції позбулись упродовж заходу, була зроблена поряд зі школою та стадіоном, де постійно знаходяться діти.
Зростаюче покоління – наше майбутнє, розвиток нашої держави, тому воно має бути здоровим та щасливим, а дорослі повинні цьому сприяти.
- Реклама -