Команда Покровська перемогла у обласній спартакіаді серед допризовної молоді

- Реклама -

Наприкінці квітня у Добропіллі відбулася обласна спартакіада серед допрзовної молоді. Цього року позмагатися у спартакіаді прибула 21 команда — 210 майбутніх захисників нашої країни.

Перевірити свої сили та вибороти перемогу прибули команди з Бахмута, Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Маріуполя, Мирнограду, Новогродівки, Покровська, Авдіївки, Слов’янська, Торецька, Бахмутського, Волноваського, Великоновосілківського, Добропільського, Покровського, Слов’янського районів, а також об’єднані територіальні громади – Лиманська, Миколаївська і Олександрівська.

Цього року учасники спартакіади змагалися у п’ятиборстві з наступних видів програми: стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати Ф-1 на дальність, біг 100 м, біг 1500 м, підтягування на перекладині.

У загальнокомандному заліку кубок за перше місце виборола команда міста Покровськ, на другій сходинці – міста Добропілля, на третій – команда міста Торецьк.

За результатами обласної спартакіади буде сформовано збірну команду області, яка представить Донеччину на Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді,  яка відбудеться з 6 по 10 травня на базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

Основним завданням проведення змагань є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму,залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

- Реклама -