Вашу картку заблоковано: мешканець Покровська втратив 10,5 тисяч гривень через шахраїв

- Реклама -

«Вашу картку заблоковано» — саме після отримання такого смс-повідомлення та подальшого спілкування із «менеджерами» мешканець Покровська втратив 10 500 гривень. За цим фактом крадіжки грошей правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся житель Покровська, який поскаржився на те, що невідома особа незаконно заволоділа його грошима.

З’ясувалось, що напередодні потерпілий отримав смс про те, що його банківську карту заблоковано. Замість того, щоб зателефонувати на Гарячу лінію банку і дізнатись в чому справа, покровчанин подзвонив на номер телефону, який був вказаний в тому ж повідомленні.

Незнайомець запевнив, що допоможе вирішити проблему із карткою, для цього її власнику лише необхідно повідомити її CVV-код. Не запідозривши в цьому нічого дивного, потерпілий назвав цифрову комбінацію і через кілька хвилин отримав смс із повідомленням, що з рахунку знято 10 тисяч 500 гривень.

Зрозумівши, що це справа рук «менеджера- помічника», покровчанин вирушив за допомогою до поліції.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для злодіїв покарання у вигляді до 3-х років позбавлення волі.

 

- Реклама -