Бюджет Покровська збільшився на 127 мільйонів гривень: куди розподілили кошти депутати

- Реклама -

4 квітня під час проведення 64-ї чергової сесії Покровської міської ради депутатами було прийняті зміни та доповнення до бюджету на 2019 рік.

Як повідомила начальник фінансового відділу Юлія Порецька, бюджет Покровська збільшився за рахунок субвенцій з державного бюджету та бюджетів інших міст на 127 мільйонів 190 тисяч 100 гривень.

Депутатам було запропоновано перерозподілити ці кошти для декількох розпорядників.

Наприклад, житлово-комунальний відділ отримав 3 мільона 570 тисяч гривень, з яких 2,5 мільони гривень буде витрачено на встановлення пам`ятника Тарасу Шевченку, 750 тисяч гривень — співфінансування на придбання квартир дітям-сиротам, 320 тисяч гривень — на призовий фонд конкурс «Кращий будинок, вулиця, ОСББ».

КП «Управління міського господарства» витратить 187,5 тисяч гривень на благоустрій Братської могили радянських воїнів Південно-Західного фронту.

На відділ освіти направили майже 3 мільйони гривень. Серед іншого 100 тисяч гривень виділили на обмундирування та інвентар для учасників гри «Джура», 700 тисяч гривень — на футбольне обмундирування та інвентар, 1 мільйон гривень — на меблі та обладнання для інклюзивного центру.

Також не забули про кошти на обпилювання дерев. Так, міськво витратить з міського бюджету 330 тисяч гривень на чергове знищення зелених насаджень.

Потурбувались можновладці й про себе. На ремонт кабінетів, придбання меблів та комп`ютерної техніки було виділено 360 тисяч гривень. Для порівняння, на святкові набори малозахищенним категоріям населення знайшлося лише 80 тисяч гривень.

- Реклама -