У Покровську з бюджета міста виділили 2,5 мільйони гривень на пам`ятник Тарасу Шевченку

- Реклама -

Під час проведення 64-ї чергової сесії Покровської міської ради, депутати проголосували за виділення 2,5 мільйонів гривень на будівництво пам`ятника Тарасу Шевченку.

Спочатку перед присутніми виступила директор Покровського історичного музею Ангеліна Рожкова. Вона зазначила, що громадські обговорення щодо будівництва пам`ятника Шевченку вже не перший місяць тривають у Покровську.

Увіковічити Шевченка в нашому місті захотіли два скульптори — Петро Антип та Олександр Кушнір. Перший скульптор, який, до речі, є автором пам`ятника Миколі Леонтовичу, заручившись підтримкою місцевої влади, побував майже у всіх навчальних закладах та комунальних установах, де презентував свій варіант пам`ятника.

Як повідомила Ангеліна Рожкова, у громадських обговореннях взяли участь більше ніж 5 тисяч мешканців Покровська. З минулого тижня розпочався етап анкетування, який триватиме декілька тижнів.

Анкети будуть роздаватися самоорганізації населення, у трудових колективах. Також усі бажаючі прийняти участь в опитуванні, можуть взяти анкети у відділі культури.

А вже під час розгляду питання щодо змін та доповнень до бюджету Покровська за 2019 рік, житлово-комунальному відділу (а не відділу культури) було виділено 2,5 мільйони гривень на будівництво пам`ятника Шевченку.

Яким же буде остаточний варіант пам`ятника великому українському поету та скільки у підсумку на нього витратять бюджетних коштів, побачимо згодом.

- Реклама -