Автодилер з інтернету ошукав мешканця Покровська

Жителя Покровська ошукав автодилер, якого потерпілий знайшов в інтернеті. Правоохоронці встановлюють особу зловмисника, який привласнив чужі грошові кошти.

Так до Покровського відділу поліції звернувся 56-річний житель Покровська, який  залишився і без обіцяного автомобіля і без власних 7 тисяч 700 гривень.

Так, вирішивши купити автомобіль, чоловік знайшов в інтернеті оголошення, в якому автодилер обіцяв у найкоротший термін пригнати з-за кордону автомобіль марки Фольксваген.

В телефонній розмові «постачальник» запевнив потерпілого, що як тільки той перерахує кілька тисяч в якості підтвердження свого замовлення, він одразу ж вирушить в дорогу. Покровчанин погодився на цю умову і за два дні перевів перегоннику озвучену ним суму.

«Незнайомець сказав, що вже через тиждень автомобіль буде стояти в моєму гаражі, однак і досі цього не сталося. До того ж цей чоловік перестав відповідати на мої дзвінки, тому мені здається, що я потрапив у шахрайську пастку»,- розповів потерпілий в поліції.

Наразі за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Шахраю, який ошукав покровчанина загрожує до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -