«КПВВ «Гнутове» та «Мар`їнка» досі не працюють», — Державна прикордонна служба України

- Реклама -

Пропуск громадян та транспортних засобів у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» та «Марїнка» не здійснюється. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

В КПВВ «Гнутове» триває реконструкція, заходи продовжено до 9 квітня. А в КПВВ «Марїнка» за рішенням командувача ООС, через загрозу для цивільного населення у зв’язку з обстрілами збройними формуваннями РФ дорожнього коридору, тимчасово призупинено пропуск осіб і транспортних засобів.

Решта КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу вчасно.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічним проте мав тенденцію до зменшення. Загалом через КПВВ прослідувало 24,7 тисячі осіб та 2,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8030 осіб та 1115 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8475 осіб та 1520 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8190 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Новотроїцьке» – 50/80.

Учора військовослужбовці Донецького прикордонного загону спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» завадили спробі переміщення на тимчасово окуповану територію України одягу та взуття, на загальну суму майже 80 тисяч гривень.

Товар, що переміщувався з порушенням встановлених правил, вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

- Реклама -