Е-декларації — 2019: що задекларувала заступник мера Покровська Олена Олехнович

- Реклама -

Журналісти сайту DDK.DN.UA продовжують аналізувати електронні декларації можновладців Покровська. Сьогодні розглянемо статки заступника Покровського міського голови Олени Олехнович.

Олена Олександрівна надала свою декларацію ще 18 лютого 2019 року, коли обіймала посаду начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради.

Родина Олени Олехнович складається з чоловіка Володимира, сина Дмитра та доньки Ксенії.

Олена Олехнович володіє земельною ділянкою у селі Гнатове Покровського району, загальною площею 1 200 м². Її чоловік також має земельну ділянку у 40 м² у Покровську.

Також Олена Олександрівна з чоловіком у рівних частках володіють квартирою у Покровську, загальною площею 40 м². Має Володимир Олехнович і гараж на 30 м².

Автопарк родини складається з трьох автомобілів. Так, Олена Олехнович має у власності вантажний автомобіль Renault Master, 2004 року випуску, а її чоловік — Chevrolet Lacetti, 2006 року випуску та ГАЗ-33021, 200 року випуску.

У 2018 році на посаді начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Олена Олехнович отримала 229 тисяч 576 гривень, тобто трохи більше 19 тисяч гривень на місяць.

Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю її чоловіка за минулий рік склав 252 тисячі гривень.

Також Управління сім`ї, молоді та спорту Донецької ОДА надало сину Олени Олехнович, Дмитру, путівку, вартістю 3 тисячі 720 гривень.

Володимир Олехнович також задекларував готівкові гроші у розмірі 300 тисяч гривень.

Читайте також:

- Реклама -