У Покровську відбулося перше засідання оновленого складу Громадської ради

- Реклама -

Вчора, 27 березня, у Покровську відбулося перше засідання нового складу Громадської ради при міській раді. 

На порядку денному було декілька питань, серед яких звіт про процедуру про процедуру відбору членів громадської ради, обрання Голови, заступників та керівників комітетів.

Стати головою новообраної Громадської ради виявили бажання 5 чоловік: Михайло Кірсанов («Українська організація по боротьбі з корупцією»), Наталя Тихонова («Покровська ліга ділових та професійних жінок»), Дмитро Лисенко («Патріоти українського Донбасу»), Сергій Дорош («Федерація футболу м. Покровська») та Іван Ткаченко («Союз Чорнобиль України»).

Але під час засідання троє кандидатів вирішили зняти свої кандидатури. Тому членам Громадської ради необхідно було обрати між Михайлом Кірсановим та Наталею Тихоновою.

За результатами голосування Михайло кірсанов набрав 19 голосів, а Наталя Тихонова — 13. Але ще до голосування Михайло Володимирович наголосив, що стане головою Громадської ради тільки у тому випадку, якщо за нього проголосує більше 80% присутніх.

Тому членами Громадської ради було прийняте рішення перенести засідання на наступний тиждень, для того, щоб усі могли ще раз визначитися з кандидатурою на посаду голови.

- Реклама -