«За минулу добу пасажиро-транспортний потік через донбаські КПВВ зменшився», — Державна прикордонна служба України

За минулу добу пасажиро-транспортний потік був динамічним, проте мав тенденцію до зменшення в межах усіх дорожніх коридорів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Загалом через КПВВ прослідувало 41,7 тисячі осіб та 5,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10575 осіб та 1205 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9125 осіб та 1495 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8060 осіб та 1380 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4525 осіб та 990 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9400 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 60/45; «Мар’їнка» – 20/70; «Новотроїцьке» – 10/40; «Гнутове» – 25/30.

Учора військовослужбовці Краматорського прикордонного загону  спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» завадили спробі переміщення на тимчасово окуповану територію України жіночого одягу з порушенням встановлених правил. Товар на загальну суму майже 15 тисяч гривень вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Гнутове» та «Мар’їнка» прикордонники зафіксували два випадки, коли громадяни намагались «домовитися» щодо безперешкодного пропуску через лінію розмежування. На таку пропозицію особи отримали від прикордонників категоричну відмову. Крім того на адресу Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 16 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста загальною вагою 305,2 тонни. Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено продуктові набори, будівельні матеріали, канцелярське приладдя, оргтехніка і комплектуючі матеріали, лікарські препарати, товари медичного призначення, корм для домашніх тварин.

- Реклама -