Прикордонники повідомили, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік через лінію зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил мав тенденцію до зменшення у порівнянні з попередньою добою.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Учора КПВВ «Новотроїцьке», у зв’язку з реконструкцією, не здійснював пропуск громадян та транспортних засобів через лінію розмежування.

Загалом за добу через контрольні пункти в’їзду-виїзду прослідувало майже 29 тисяч осіб та 3,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7625 осіб та 980 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8105 осіб та 1430 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4325 осіб та 1070 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8895 осіб.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/70; «Мар’їнка» – 10/40; «Новотроїцьке» – 15/35; «Гнутове» – 10/15.

Учора військовослужбовці Краматорського прикордонного загону  спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» завадили шести спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил, а саме: одягу, радіодеталей, товарів народного споживання та медичних препаратів на загальну суму майже 150 тисяч гривень.

Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення справи про адміністративне правопорушення.

- Реклама -