Парфумерія, водонагрівач та спортивне харчування: підсумки доби на донбаських КПВВ

Прикордонники Донецького та Краматорського загонів не допустили порушення правил переміщення товарів на загальну суму 65 тисяч гривень.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік через лінію зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил залишався на рівні з попередньою добою.

Загалом учора через контрольні пункти в’їзду-виїзду прослідувало 41,6 тисячі осіб та 5,5 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9780 осіб та 1140 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9530 осіб та 1585 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8440 осіб та 1530 транспортних засобів;

«Гнутове» –  5170 осіб та 1215 транспортних засобів.

«Станиця Луганська» – 8715 осіб.

Усі КПВВ працюють у штатному режимі. Сьогодні зранку в них на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 25/50; «Мар’їнка» – 30/80; «Гнутове» – 30/20.

Упродовж минулої доби прикордонники Донецького та Краматорського загонів разом із працівниками фіскальної служби, що діють у складі Об’єднаних сил не допустили дві спроби порушення правил переміщення товарів. Їх намагалися перевезти в транспортних засобах через КПВВ «Новотроїцьке» та «Майорське» до тимчасово окупованої території України. Серед виявленого – парфумерія, проточний водонагрівач, спортивне харчування та одяг на загальну суму 65 тисяч гривень. Товари встановленим порядком передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

- Реклама -