Учням Родинського ліцею розповіли про шкідливі звичкі

- Реклама -

Проблема шкідливих звичок дуже актуальна в наші дні. Постійно існує небезпека вживання алкоголю, тютюну та наркотичних речовин підлітками.

З метою пропаганди здорового життя та профілактики негативних звичок до учнів ліцею завітала психолог КЛПУ міського наркологічного диспансеру міста Покровськ 
Яворська В.В.

Під час лекції учні отримали інформацію про вплив паління, алкоголю, наркотичних речовин на несформований організм підлітків. Виступ супроводжувався переглядом презентації у якій були представлені реальні фотофакти наслідків легковажного ставлення до власного здоров’я залежних людей. Відеоролик розвіяв міф про безпечне паління кальяну та електронних сигарет.

Також протягом лекції учні мали змогу отримати професійні відповіді на питання, які турбують їх найчастіше. Особливу увагу лектор звернула на те, що краще весь свій потенціал спрямувати на заняття спортом, любими хобі.

Зі слів ліцеїстів, такі зустрічі з фахівцями необхідні. Адже багато молодих людей вважають, що можна тимчасово вживати шкідливі речовини та кинути їх будь-коли.
Учні зрозуміли, що не варто заради хвилинного задоволення ризикувати власним здоров’ям.

- Реклама -