У переміщенному до Покровська ДонНТУ обговорювали можливості створення житла для переселенців

- Реклама -

Сьогодні, 7 березня, на базі Молодіжного Хабу Донецького національного технічного університету відбувся форум громади з обговорення можливості подання заявки до Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ).

Учасниками заходу стали представники міської ради та міського відділу освіти, студенти та співробітники ДонНТУ, а також члени громадських організацій, чия діяльність пов’язана з ВПО.

Варто відзначити, що конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Основною метою проекту є підтримка інфраструктурних заходів в українських громадах з високою часткою ВПО шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери, таких як школи та дитячі садки.

У рамках конкурсу будуть відібрані об’єкти, на яких можна створити умови для проживання ВПО (житлові будинки, гуртожитки та інші об’єкти для проживання).

Громада, у якій буде відібрано житловий об’єкт для проживання ВПО, матиме право обрати ще один об’єкт соціальної інфраструктури (дитячий садок або школу) для відновлення/ремонту за рахунок коштів гранту Уряду Німеччини з метою створення додаткових місць та покращення умов надання послуг.

Нагадаємо, що влада Покровська вже не один рік обіцяє відремонтувати декілька будівель під житло для переселенців. Так, у кінці 2016 року можновладці викупили за 5,5 мільйонів гривень покинутий гуртожиток у мікрорайоні «Шахтарський». Але реконструкція будівлі так і не розпочалася. 

- Реклама -