У Мирнограді для рятувальників провели навчання з невідкладної медичної допомоги

- Реклама -

Рятувальники Донеччини щодня залучаються на гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання допомоги населенню. На жаль, інколи в результаті надзвичайних ситуацій страждають люди. Рятувальники, які прибувають на місце виклику, повинні знати, як надати невідкладну медичну допомогу постраждалим. З цією метою вони проходять спеціальне навчання.

Вчора, 5 березня, представники Мирноградської міської організації Червоного хреста України організували та провели з рятувальниками 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України  у Донецькій області семінар-навчання з невідкладної медичної допомоги.

Представники Служби порятунку дізналися, як ефективно надати допомогу людині, яка отримала різноманітні травми. Особливу увагу учасники тренінгу приділили наданню медичної допомоги маленьким дітям.

Представники Червоного Хреста не тільки надали теоретичні рекомендації, але й влаштували практичне відпрацювання отриманих знань. Кожен із присутніх рятувальників був задоволений отриманими порадами.

Фахівці ДСНС зазначили: «Це ті знання, які реально допомагають рятувати життя постраждалих. Ми дуже вдячні за проведення навчання».

- Реклама -