Прикордонники розповіли, як минула доба на КПВВ в районі проведення операції Об`єднаних сил

- Реклама -

Пропускні операції в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в межах визначених дорожніх коридорів розпочались вчасно. Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Пасажиро-транспортний потік в усіх КПВВ залишається динамічним та характеризується деяким збільшенням у порівнянні з попередньою добою. Всього через лінію зіткнення прослідувало 35,4 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8340 осіб та 985 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7495 осіб та 1325 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6890 осіб та 1210 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3875 осіб та 880 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8780 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 30/30; «Мар’їнка» – 0/55; «Новотроїцьке» – 15/40; «Гнутове» – 20/30.

Прикордонники Донецького, Краматорського та Лисичанського загонів спільно із працівниками ДФС, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Гнутове», «Мар’їнка», «Майорське» та «Станиця Луганська» завадили п’ятьом спробам переміщення товарів через лінію зіткнення з порушенням встановлених правил.

Зокрема через лінію зіткнення намагались провезти будівельні матеріали, комплектуючі до комп’ютерної та автомобільної техніки, одяг, парфуми, засоби гігієни, окуляри на загальну суму понад 70 тисяч гривень.

Товар встановленим порядком передано представникам фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

- Реклама -