Мешканця Добропілля ошукав продавець з інтернет-сайту

- Реклама -

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся мешканець Добропілля, який поскаржився на те, що його ошукав продавець з інтернет-сайту.

З’ясувалось, що потерпілий знайшов оголошення, в якому мешканець Одеської області пропонував автомобіль ВАЗ 21111 за «недорого». Добропільчанин вирішив його купити, зідзвонився із продавцем, який пообіцяв сам доставити автівку, якщо покупець перерахує передплату – 2 тисячі 700 гривень.

Потерпілий погодився і здійснив банківську операцію. Наступного дня власник авто сказав, що вже вирушив у дорогу, однак автомобіль несподівано зламався і потрібно 1 тисяча 800 гривень на ремонт.

Добропільчанин і на цей раз відправив гроші та коли згодом вирішив поцікавитись, як йдуть справи, телефон продавця виявився вимкненим. Коли всі спроби зв’язатися із одеситом виявились марними, ошуканий покупець звернувся до поліції.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає для шахрая обмеження волі терміном до 3-х років.

- Реклама -