Мобільни телефони, одяг та медпрепарати: стало відомо, як минула доба на донбаських КПВВ

Пропускні операції в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в межах визначених дорожніх коридорів розпочались вчасно, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Пасажиро-транспортний потік в усіх КПВВ залишається динамічним та характеризується певним зменшенням у порівнянні з попередньою добою. Всього через лінію зіткнення прослідувало 32 тисячі осіб та 4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7645 осіб та 1020 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7000 осіб та 1190 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5430 осіб та 990 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3080 осіб та 820 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8800 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 10/30; «Мар’їнка» – 30/60; «Новотроїцьке» – 15/30; «Гнутове» – 15/25.

Прикордонники Краматорського загону спільно із працівниками ДФС, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» завадили двом спробам переміщення товарів через лінію зіткнення з порушенням встановлених правил.

Зокрема через лінію зіткнення намагались провезти товари народного вжитку, п’ять мобільних телефонів, одяг та медпрепарати на загальну суму понад 85 тисяч гривень. Товар встановленим порядком передано представникам фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення.

А в КПВВ «Мар’їнка» військовослужбовці зафіксували випадок, коли громадянка України, намагалася «домовитися» щодо прискорення проходження контрольних операцій. На таку пропозицію жінка отримала від прикордонників категоричну відмову. За цим фактом повідомлено представників Національної поліції.

- Реклама -