Норвезька рада у справах біженців проведе тренінги з розвитку сільських організацій

Норвезька рада у справах біженців (NRC) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії розпочинає проект з розвитку потенціалу сільських організацій у Бахмутському, Костянтинівському, Олександрівському, Покровському, Ясинуватському, Мар’їнському, Волноваському, Великоновосілківському районах Донецької області.
До участі запрошуються сільськогосподарські кооперативи, асоціації та незареєстровані ініціативні групи взяти участь у тренінгах, спрямованих на покращення внутрішньої взаємодії в організації, збільшення обсягів виробництва та підвищення якості товарів і послуг, а також допомогу в розробці стратегії розвитку
організації.
Заявку на участь у тренінгах можуть подавати організації та об’єднання, які здійснюють діяльність у сільській місцевості за такими напрямками:
— сільськогосподарське виробництво;
— виготовлення етнічних виробів ручної роботи;
— сільський туризм;
— інші аналогічні сфери діяльності.
У рамках проекту буде надано можливість відвідати організації в сусідніх областях, які є успішними прикладами кооперації. Організації зможуть взяти участь у конкурсі грошових грантів за умови офіційної реєстрації та наявності не менш ніж 6 членів організації.
Заявки для участі в тренінгах приймаються до 24 березня 2019 року до 24:00 години за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#2vzGzEYd
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої» лінії NRC: 0 800 302 007.
- Реклама -