Породіллі Покровська та області ще не скоро отримають пакунки малюка через корупційні ризики

27 лютого, під час прес-конференції з представниками ЗМІ, голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць заявив, що «бебі-бокси» для новонароджених молоді матусі поки що отримувати не будуть.

«Ми не маємо наміру підписувати документи, пов’язані з наданням батькам “бебі-боксів”, поки ведеться розслідування щодо корупційної складової в цьому питанні. В Донецьку область вже прийшов запит від Державного бюро розслідувань і паралельно від НАБУ щодо переліку документів, підписаних за угодою для надання “пакета малюка”. Ми відповіли, що не підписували такі документи, оскільки побачили в них корупційні ризики»,- зазначив Олександр Іванович.

Річ у тому, що в типових договорах від Кабміну було зазначено конкретне підприємство, яке має постачати ці пакети. Посадовці Донецької ОДА запропонували  урядовцям самим провести цей тендер і передати в область «пакети», щоб їх можна було роздати батькам.

«Вони відмовилися. Поки існує кримінальне провадження, я підписувати це не буду”,- підсумував Олександр Куць.

Нагадаємо, видавати пакет малюка породіллям планували вже з 1 вересня 2018 року. У так званому «бебі-бокс» є все необхідне: підгузники, одяг для малюка, кілька пелюшок, шапочки, термометр, пляшечка, соска, дитяча косметика, матрац і теплу ковдру, література для батьків, засоби для матері на період лактації, а також пачка презервативів. Орієнтовна вартість такого «бебі-боксу» становить близько 5 000 гривень.

- Реклама -