Кікбоксери Покровська стали кращими у чемпіонаті Донецької області

23 і 24 лютого у Покровську відбувся «Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів 2001-2002 р.н. та дорослих», а також «Відкритий турнір Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат 2003-2012 р.н.».  
Про це повідомляє Департамент сім`ї, молоді та спорту Донецької ОДА.
У змаганннях взяли участь 209 спортсменів з 14 міст Донецької області: Курахове, Слов’янськ, Мирноград, Волноваха, Торецьк, Краматорськ, Бахмут, Покровськ, Новогродівка, Маріуполь, Родинське, Костянтинівка, Білозерське, Авдіївка.
Кращою за підсумками змагань стала команда міста Покровськ, друге місце посіли кікбоксери міста Курахове, третє – команда міста Новогродівка. Спортсменів нагороджено медалями та грамотами.
За підсумками змагань сформовано збірну команду Донецької області для участі у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.
Варто зазначити, що це змагання проведено з метою популяризації кікбоксингу в Донецькій області, підвищення рівня спортивної майстерності юних спортсменів і патріотичного виховання молоді, а також боротьби з алкоголізмом, наркоманією, дитячою злочинністю та іншими негативними звичками.
- Реклама -