«За минулу добу пасажиро-транспортний потік через донбаські КПВВ збільшився», — Державна прикордонна служба України

Усі КПВВ на лінії розмежування розпочали роботу за графіком зимового періоду вчасно, повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулу добу пасажиро-транспортний потік мав тенденцію до збільшення в межах усіх дорожніх коридорів. Загалом через КПВВ прослідувало 32,2 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7595 осіб та 905 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7325 осіб та 1255 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6390 осіб та 1235 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3125 осіб та 715 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7730 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/55; «Мар’їнка» – 50/60; «Новотроїцьке» – 50/70; «Гнутове» – 20/40.

Учора військовослужбовці Краматорського прикордонного загону спільно зі співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар’їнка» завадили спробі переміщення на тимчасово окуповану територію України спортивного взуття та автозапчастин на загальну суму 34 тисячі гривень. Товар, що переміщувався з порушенням встановлених правил, вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення справи про адміністративне правопорушення.

У КПВВ «Майорське» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянка України намагалася «домовитися» щодо сприяння в переміщенні товарів на тимчасово окуповану територію України з порушенням визначених правил. При цьому громадянка за вирішення цього питання пропонувала військовослужбовцям Краматорського прикордонного загону 100 доларів США. На таку пропозицію особа отримала від прикордонників категоричну відмову. Громадянку передано представникам Національної поліції для прийняття відповідного правового рішення.

- Реклама -