Прикордонники повідомили, як минула доба на КПВВ в районі проведення опереції Об`єднаних сид

Контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування відкрились за зимовим графіком роботи та працюють у штатному режимі, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Загальний пасажиро-транспортний потік залишався на рівні попередньої доби. Всього через КПВВ прослідувало 36 тисяч осіб та 4,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8335 осіб та 1020 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7750 осіб та 1300 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7290 осіб та 1370 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4190 осіб та 910 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8380 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/45; «Мар’їнка» – 30/50; «Новотроїцьке» – 45/50; «Гнутове» – 20/30.

Минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил завадили трьом спробам переміщення товарів через лінію розмежування з порушенням встановлених правил. Зокрема на тимчасово окуповану територію через КПВВ «Майорське» і «Новотроїцьке» намагались перевезти медичні препарати та для захисту від шкідливих комах, а також парфуми. Загальна вартість товарів становить більше 45 тисяч гривень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» прослідували 9 вантажівок від Місії Міжнародного комітету «Червоний Хрест». До тимчасово окупованої території України транспортні засоби перевозили гуманітарну допомогу вагою 190 тонни, а саме – будівельні матеріали.

- Реклама -