У Покровському історичному музеї відкрилася експозиція, присвячена місту та Леонтовичу

Вчора, 18 лютого, у Покровському історичному музеї відбулася презентація проекту «Культурний код Покровська».

Цей проект було реалізовано в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт ІІІ», який організовує Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та спрямований на оновлення експозиції залу «Виникнення міста та соціально-економічний розвиток кінець  XIX ст. – поч. 40-х рр. XX ст.».

Ідея оновлення експозиції полягала в тому, що наше місто, яке виникло як пристанційне селище і зобов’язане появі будівництву залізниці,  що з’єднала два промислових регіони, має насправді великий творчий потенціал.

В залі знаходиться експозиція, присвячена композитору Миколі Леонтовичу. Водночас робиться акцент на індустріальній специфіці міста (Динасовий завод, вагонне депо, вугільні шахти тощо) та його урбаністичних ритмах.

На етапі підготовки до оновлення експозиції були залучені волонтери музею, студенти Покровського педагогічного коледжу, серед яких було проведено анкетування на предмет того, яким молодь бачить сучасний музей та чи важливо освітлювати культурний бік нашого промислового міста. Також була організована «толока» в музеї.

Також на відкритті проекту глядачам було запропоновано переглянути фрагмент театралізованої екскурсії «Культурний код Покровська» з аудіовізуальним супроводом.

 

- Реклама -