Влада Покровська підпише меморандум про співпрацю з «Міждержавною гільдією інженерів-консультантів»

15 лютого, під час проведення 63 чергової сесії Покровської міської ради, депутати проголосували за проект рішення «Про підписання меморандуму про співпрацю між Покровською міською радою та громадською спілкою «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів».

Доповідачем по цьому питанню значилася секретар міської ради Ірина Сущенко. Вона розповіла, що у найближчі три роки у Покровську заплановано будівництво та капітальні ремонти різноманітних об`єктів на загальну суму близько 4 мільярдів гривень із різних джерел фінансування.

Для того, щоб здійснювати контроль за цими об`єктами, Покровська міська рада буде співпраціювати з громадською організацією, яка розташована в Києві.

«Через те, що в нашому місті недостатня кількість спеціалістів, які б могли виконувати контроль за усіма об`єктами, ми вирішили звернутися до послуг інженерів-консультантів. Це спеціаліст, який сетрифікується відповідним міністерством, має відповідну освіту, досвід роботи. Він буде супроводжувати проект не лише на стадії проведення ремонтних робіт, а й на стадії проектування», — доповіла Ірина Сущенко.

Розрахунок з цими спеціалістами буде проводитися за рахунок коштів, які будуть закладені ще на стадії проектування в загальну вартість проекта. За свої послуги ці консультанти будуть отримувати до 5% від загальної суми вартості проекту.

Було відзначено, що обирати інженерів-консультантів будуть в рамках тендерних процедур. Також вони будуть проводити учбові семінари для місцевих спеціалістів та консультувати їх по телефону.

Під час обговорення цього проекту рішення було задано багато питань, щодо доцільності цієї співпраці, але і секретар, і мер міста стояли на своєму, переконуючи депутатів, що це вигідно й необхідно для будівництва нових об`єктів в місті.

Також Руслан Требушкін відзначив, що Європейський інвестиційний банк на деякий час «заморозив» фінансування по 8 об`єктах загальною вартістю більше ніж 300 мільйонів гривень.

Мер у цих негараздах звинуватив ЗМІ, забувши при цьому наголосити, що фінансування припинили через те, що тендер по усім 8 масштабним реконструкціям об`єктів соціальної сфери виграв один й той самий підрядник, і в цьому Інвестиційний банк побачив корупційні дії.

Не дивлячись на сумніви деяких депутатів та громадськості, яка була присутня на засіданні сесії, більшість депутатів підтримала цей проект рішення. У найближчий час представники громадської організації «Міждержавна гільдія інженерів-консультантів» завітають до Покровська та підпишуть з місцевою владою меморандум про співпрацю.

 

 

- Реклама -