Головний поліцейський Добропілля відзвітував перед громадою про роботу у 2018 році

Начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький взяв участь у засіданні, під час якого були обговорені ефективні моделі діяльності поліції з урахуванням правоохоронних потреб місцевої громади.

Вчора, 14 лютого, в стінах Добропільської міської ради відбулося засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості проекту Програми розвитку ООН «Соціальна згуртованість та громадська безпека».

В заході взяв участь і начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький, який розповів присутнім про результати роботи місцевої поліції за 2018 рік.

Головний поліцейський міста зазначив, що для більш оперативного реагування на звернення громадян та для збереження правопорядку в місті правоохоронцям вкрай необхідно постійно взаємодіяти із владою та громадою міста.

Юрій Кондрацький підкреслив, що завдяки підтримці представників громадських організацій та міськради в Добропіллі жваво втілюються такі соціальні проекти, як «Безпечний будинок», «Безпечне таксі», «Тонка синя лінія», всі вони спрямовані на забезпечення громадської безпеки та профілактику правопорушень.

«Взаємна співпраця між поліцією і громадою є дуже важливою, бо всі ми намагаємося покращити життя місцевих мешканців та зробити його більш безпечним. Попереду в нас ще багато нових проектів і я розраховую на вашу підтримку і співпрацю»,- звернувся до присутніх начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький.

 

 

- Реклама -