«Російські окупанти порушили встановлений режим роботи дорожніх коридорів», — Державна прикордонна служба України

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Загалом через КПВВ прослідувало 40,5 тисячі осіб та 4,7 тисячі транспортних засобів, а саме:

«Майорське» – 8780 осіб та 925 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8875 осіб та 1390 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7855 осіб та 1335 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4765 осіб та 1005 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10190 осіб.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 25/45; «Мар’їнка» – 50/100; «Новотроїцьке» – 10/60; «Гнутове» – 40/40.

Учора російські окупанти порушили встановлений режим роботи дорожніх коридорів, направивши громадян до КПВВ «Майорське» після закінчення визначеного часу його роботи.

Після закінчення роботи КПВВ, до нульового блок-посту, що розташований перед контрольним пунктом «Майорське» з боку тимчасово окупованих територій України прибуло близько 50-ти цивільних осіб на автобусі.

Російські окупаційні війська, направили людей до нульового українського блок-посту, знаючи заздалегідь що контрольний пункт працює за зимовим графіком з 8.00 до 17.00. Своїми діями, російські найманці вкотре вдались до провокативних дій, наражаючи мирне населення на небезпеку. Адже, майже щодня російські окупаційні війська порушують режим припинення вогню та здійснюють обстріли гуманітарних дорожніх коридорів.

З метою недопущення залишення цивільного населення на ніч у так званій «сірій зоні» командуванням Об’єднаних сил прийнято рішення про продовження роботи цього КПВВ. Прикордонниками додатково пропущено через лінію зіткнення всіх громадян, що прибули з тимчасово окупованої території України.

- Реклама -