Сміття, недопалки та антисанітарія: у Покровську 6-річна дівчинка проживає у жахливих умовах (Фото)

32-річна мешканка Покровську вже притягувалась поліцейськими до відповідальності за невиконання своїх батьківських обов’язків, однак ситуацію так і не виправила. І її 6-річній донці доводиться жити в брудній оселі, яка опалюється відчиненою духовою шафою.

За це жінку знов притягнуто до адмінвідповідальності та попереджено про можливість вилучення дитини з родини.

Так, вчора, 13 лютого, правоохоронці та працівники соціальної служби завітали до жінки, яка самостійно виховує 6-річну доньку та переконалися, що вона знехтувала їхніми зауваженнями, які буди зроблені під час минулого візиту.

Повна антисанітарія в оселі, купи брудного одягу та посуду, дитячі іграшки, перемішані зі сміттям, гори недопалків — ось що побачили поліцейські та соцпрацівникі у приміщенні, де проживає маленька дитина.

Та найбільше перевіряючих вразило те, що в кухні гралась дівчинка, а поряд із нею знаходилась включена газова духовка з відчиненими дверцятами. Мати пояснила, що в такий спосіб вона обігріває оселю, і ніякої загрози для дитини це не становить. А стосовно безладу в оселі жінка намагалась переконати перевіряючих, що просто не встигла прибрати.

«Така безпечна поведінка з боку матері є неприпустимою і за це жінка понесе відповідне покарання»,- зазначив інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Максим Алтухов.

Відносно горе-матері правоохоронець склав адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Співробітники соціальної служби Покровська попередили жінку про те, що якщо вона і надалі буде нехтувати своїми обов’язками, її доньку буде тимчасово вилучено з родини.

- Реклама -