Корупція у Покровську: за 2018 рік прокуратура спрямувала 10 матеріалів до галузевого відділу

У 2018 році  до галузевого відділу прокуратури Донецької області було спрямовано 10 матеріалів у сфері протидії корупції по Покровську та Покровському району. Про це сьогодні, 5 лютого, під час конференції повідомив керівник Красноармійської місцевої прокуратури Олександр Щепіхін.

За результатами опрацювання цих матеріалів працівниками Управління захисту економіки було складено 10 протоколів.

Також у 2018 році було внесено 11 подань в порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції». Працівниками прокуратури було прийнято участь в розгляді судом 24 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов`язаних з корупцією, які складені та спрямовані до суду спеціально уповноваженими органами.

Олександр Щепіхін розповів журналістам, що з жовтня 2014 року прокуратури припинили здійснювати загальний нагляд, як це було раніше. Тобто зараз прокуратура не може самостійно ініціювати перевірки. Підставою для перевірок контролюючих органів можуть бути повідомлення в засобах масової інформації щодо порушень законодавства з боку тих чи інших осіб, звернення громадян чи котролюючих органів до прокуратури або правоохоронних органів тощо.

 

- Реклама -