Майстерність та жага до перемоги: у Родинському привітали футболістів ФК «Шахтар»

У п’ятницю, 1 лютого, у Родинському вітали футбольну команду «Шахтар» ВК «Краснолиманська».

За час існування клубу команда неодноразово радувала своїх вболівальників перемогами і успіхами на футбольному полі.

Так, ФК «Шахтар» ВК «Краснолиманська» чотири рази ставав срібним і чотири бронзовим призером Чемпіонату області з футболу, володарем Кубка Міністерства вугільної промисловості України та десятикратним чемпіоном Кубка міста Покровськ. Жоден футбольний сезон не обходився без тріумфальних перемог і нагород.

Привітати команду з закінченням футбольного сезону прийшло багато бажаючих. Серед них і колеги, і представники вугільного підприємства та Федерації футболу Донецької області. Завітала на свято футболу і в.о. Родинського міського голови Катерина Андрійченко.

«Завершення футбольного сезону — чудова нагода згадати Ваші знаменні перемоги, талановитих футболістів і мудрих тренерів, імена яких відомі далеко за межами Донецької області, — звернулася до присутніх Катерина Сергіївна. — Ваші енергія, майстерність, жага до перемоги і вірність традиціям сприяють процвітанню красивого і мужнього виду спорту — футболу. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, спортивного азарту, нових перемог, реалізації всіх задуманих планів і починань та високих спортивних досягнень!»

Зі словами подяки своїм підопічним за видовищну гру у сезоні звернувся і головний тренер команди Олександр Костюк.

«Дякую команді за чудову гру, — сказав тренер. — Я впевнений, що на нас чекають лише перемоги. Нажаль, в цьому сезоні нам не все вдалось, що ми планували, але ми обов’язково порадуємо своїх вірних вболівальників у майбутньому.»

Немає жодних сумнівів в тому, що клуб буде і надалі успішно розвиватися, і виростить не одне покоління гідних спортсменів, які будуть радувати нас своїми успіхами і красивою результативною грою.

 

- Реклама -