Вчителька з Добропілля отримала подяку від Президента України

- Реклама -

25 січня  у Києві відбулася Всеукраїнська Рада з інклюзивної освіти за участі Президента України Петра Порошенка, Першої леді Марини Порошенко, членів уряду, парламенту, голів областей, представників системи освіти, громадськості, батьків і дітей з особливими потребами.

Про це повідомляється на офіційному сайті Добропільської міської ради.

На конференції Президент наголосив, що в наш час інклюзивна освіта є пріоритетом. В свою чергу, голова благодійного фонду Порошенка, Марина Порошенко зазначила:

«За останні три роки зроблено неймовірно багато і ми вже починаємо виходити на європейський і міжнародний рівень. Ми здійснили такі кроки, на які багатьом європейським і світовим державам знадобилося десятки років.».

По завершенню наради Глава держави разом з дружиною вручили іменні «Подяки» за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні.

Подяку отримала й представниця Донецької області — вчитель початкових класів Добропільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів — дошкільний навчальний заклад» — Арєфіна Олена Євгенівна.

- Реклама -