Очільниця Родинського Катерина Андрійченко прийняла участь у Першому регіональному жіночому Форумі

26 січня в Святогірську пройшов Перший регіональний Форум «Жіноче обличчя нашого краю». Успішні жінки-лідерки Донбасу приїхали, щоб поділитися своїми досягненнями і отримати нові знання. Серед них: керівниці міст і громад, викладачки, представниці сфери культури і охорони здоров’я, директорки дошкільних навчальних закладів та приватні підприємиці. Відвідала захід і очільниця Родинського Катерина Андрійченко.

«Жінка на управлінській посаді у великому місті вже не викликає подиву і сприймається, як належне, — розповіла Катерина Сергіївна. — Жінка-голова сільської, районної чи міської ради все ще є, швидше, винятком з правил. Хоч жінки часто є активними в громаді, вони не завжди у достатній мірі залучені  до процесу прийняття ключових рішень та управління ресурсами. Але у нашому маленькому шахтарському містечку Родинське ми показали на власному прикладі, як можуть працювати жінки. Однією згуртованою командою ми робимо все можливе, щоб наше місто було комфортним та сучасним. Велику увагу приділяємо соціально-незахищеним категоріям населення, працюємо з ОСББ над ремонтом житлового фонду, організовуємо благодійні акції та свята. Колектив виконкому, в основному — жіночій. Тому ми є яскравим прикладом того, що жінка — це берегиня рідного міста. І від жінок нашого міста, нашого краю залежить майбутнє нашої країни».

 

Загалом, програма форуму складалась з тематичних панельних дискусій та майстер-класів на теми ролі жінок у сучасному житті, жіночої ідентичності, як ресурсу та жінок-лідерок у місцевому самоврядуванні.

- Реклама -