Прикордонники розповіли, як минула доба на КПВВ лінії зіткнення

На лінії зіткнення усі контрольні пункти в’їзду-виїзду відкрились за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Минулої доби через КПВВ прослідувало 36,7 тисячі осіб та 4,5 тисячі транспортних засобів:

  • «Майорське» – 8860 осіб та 1000 транспортних засобів;
  • «Мар’їнка» – 8166 осіб та 1318 транспортних засобів;
  • «Новотроїцьке» – 7425 осіб та 1420 транспортних засобів;
  • «Гнутове» – 3580 осіб та 805 транспортних засобів;
  • «Станиця Луганська» – 8685 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/60; «Мар’їнка» – 30/55; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 10/15.

«Минулої доби прикордонні наряди Краматорського та Донецького прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Мар’їнка», «Майорське» і «Новотроїцьке» припинили чотири спроби порушення правил переміщення товарів. Зокрема через лінію зіткнення намагались провезти парфуми та побутову техніку на загальну суму понад 200 тисяч гривень. Товари вилучено представниками фіскальної служби для здійснення подальшого процесуального оформлення», — йдеться у повідомленні.

У КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування вантаж автомобільних фар. На таку пропозицію особа отримали від прикордонників категоричну відмову. По даному випадку до Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

- Реклама -