Рятувальники провели роз`яснювальну роботу на ринках Покровська

З метою недопущення виникнення пожеж через людський фактор, аби донести до громадян важливість дотримання елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники Донеччини продовжують проводити профілактичні заходи.

Так, 21 січня працівники 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели роз`яснювальну роботу серед працівників та відвідувачів ринку у місті Покровськ.

Під час виникнення пожеж саме на ринках виникають труднощі з гасінням вогню та проведенням рятувальних робіт через значну завантаженість об’єкту торгівельними мережами, ймовірністю виникнення паніки, ускладненням проїзду пожежно-рятувальних автомобілів до місця події. Тому продавцям та покупцям необхідно вжити вичерпних заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на ринках.

Рятувальники роз’яснили відвідувачам, а також підприємцям ринку, основні правила пожежної безпеки у місцях з масовим перебуванням людей, надали рекомендації як захистити себе та своє майно від пожежі, розповіли про причини їх виникнення та основні вимоги пожежної безпеки.

Для закріплення отриманої інформації співробітники ДСНС вручили громадянам тематичні листівки та пам’ятки.

- Реклама -