Священна купіль, польова кухня, гарячі напої: у селищі Сухецьке масштабно відзначили Хрещення Господнє (Фото)

19 січня кожного року всi християни святкують Хрещення Господнє. Важливим символом цього дня вважається вода. Наші предки вважали, що вона стає життєдайною і кожен, хто в ній скупається — зцілиться. Саме тому на водоймі в селищі Сухецьке, завдяки депутату Покровської міської ради Сергію Андрійченку, Родинськiй міській раді та політичнiї партії «Наш край», були організовані традиційні масові купання.

Як і належить, до сходу сонця, було проведено традиційний обряд водосвяття, після чого в небо було випущено три голуби, як символ Бога Отця, Сина Божого і Святого Духа.

Деякі люди дізналися про організований захiд від своїх знайомих, деякі з соціальних мереж.

«Я пірнаю на Водохреще в ополонку щороку вже протягом шести років, — розповів журналістам сайту Максим. — Буквально вчора побачив оголошення в одній соціальній мережі і вирішив з сім’єю приїхати саме сюди. Дякую організаторам за відмінний захід!»

«У цьому році я вирішив скупатися вперше, — розповідає Олександр. — Радий, що приїхав саме сюди і навіть не очікував, що все буде так добре організовано. Дякую за дуже смачний чай і частування. Всіх зі святом!»

Для зручності тих людей, що пiрнають, організаторами були встановлені роздягальні. Спеціально, щоб люди могли зігрітися в цей морозний день, горіло багаття, працювала польова кухня, де можна було поласувати справжньою польовою кашею та гарячим чаєм.

Задля безпеки вiдвiдувачiв на мiсцi чергували співробітники рятувальної служби та полiцiї.

Подбали організатори і про підвезення людей до місця купання. З міста Родинське щогодини курсував безкоштовний автобус, перший рейс якого відправився в 6-00, а останній в 13-00.

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко, члени Родинської міської ради та політична партія «Наш край» вітають жителів Покровська і району, Мирнограда, Родинського, Добропілля, селища Шевченка зі святом Водохреща і бажають міцного здоров’я, нескінченного щастя і бажаного успіху, який стане приводом для радісних подій в році, що наступив.

- Реклама -